The Chestnut Man

 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
48,00 zł Oszczędzasz 4,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 49,50 zł.

NOW A MAJOR TOP 10 NETFLIX SERIES

'A full-throttle thriller in the tradition of classic Stieg Larsson, drenched in atmosphere and charged with adrenaline. I loved this book' - A. J. Finn, author of The Woman In The Window


THE CHILLING DEBUT NOVEL FROM THE CREATOR AND WRITER OF HIT TV SHOW THE KILLING, perfect for fans of THE FALL and DES

As the leaves fall, he's coming for you . . .

One October morning in a quiet suburb, the police make a terrible discovery.

A young woman is found brutally murdered with one of her hands missing.

Above her hangs a small doll made of chestnuts.

Examining the doll, Forensics are shocked to find a fingerprint belonging to a young girl, kidnapped and murdered a year ago.

Can a new killer be the key to an old crime?

And will his spree be over when winter arrives - or is he only just getting started? . . .


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Chestnut Man
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.