The Convict's Wife

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł 53,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł
Can she keep her family together?
When Molly Holden’s husband, Thomas, is convicted in 1812 of being a Luddite on the word of a secret informer, he is sentenced to be transported to Australia. Left with their baby daughter, Molly must find work to survive.

But the man who informed on Thomas is a former suitor of Molly’s, and Isaac believes that with Thomas out of the way she will return to him…

Yet Molly is determined to join her husband and find a way to pay for passage, all the while trying to stay one step ahead of Isaac’s nefarious interferences. But will it be enough to cross the ocean and be reunited with her beloved Thomas?

Based on real events, this is an inspiring Lancashire saga of one woman’s journey of love, family and survival. Perfect for fans of Dilly Court, Kitty Neale and June Francis.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Convict's Wife
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.