The Fallen Sword (The Hundred Years' War Book 3)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
54,00 zł 59,90 zł Oszczędzasz 5,90 zł
Uncover the traitor. End what you started.
Rejoining the English army laying siege to Calais, Simon Merrivale discovers that the conspiracy against the thrones of England and France has regrouped and gathered force.

New allies have joined their ranks, including a dark secret society known as the Pilgrims, and the Holy Roman Empire and the Knights of Saint John have also been drawn in.

Ambush and murder in the war-torn fields of Flanders, clandestine meetings in ruined castles and assassination attempts in the streets of Bruges and Paris all follow, as Merrivale relentlessly hunts the conspirators, in an attempt to finally reveal the turncoat at its heart.

The awe-inspiring finale to the Hundred Years’ War series, perfect for fans of Andrew Taylor, Bernard Cornwell and C. J. Sansom.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Fallen Sword (The Hundred Years' War Book 3)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.