The Fool (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 155,00 zł
Album „Fool” to nowy rozdział dla Jain, zarówno pod względem muzycznym, jak i osobistym. Muzyka utrzymana w stylu łączącym pop i folk jest dokumentacją wszystkich etapów, przez które przechodzi się, gdy zaczyna się od początku. Mamy tu więc strach, podniecenie, niewinność, wątpliwości, odpuszczenie i objawienie.

Chociaż Jain przyznaje się do inspiracji Kate Bush i Stevie Nicks, większość jej muzyki pierwotnie łączyła niezliczone gatunki, takie jak arabska perkusja, afrykańskie rytmy, electro, reggae, soul i hip hop. Artystka czerpie też z Tarota Marsyliańskiego, którego sztukę odziedziczyła po mamie. Dzięki niemu odnajduje w sobie siłę, by móc skakać w nieznane poprzez instynktowną percepcję niebezpieczeństw i możliwości, które zapewnia nam świat. Debiutancki album Jain „Zanaka” sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie, a jego następca, „Soldier” dotarł do pierwszego miejsca na listach sprzedaży w rodzimej Francji. Przebój „Makeba” przyniósł Jain pierwszą nominację do nagrody Grammy w kategorii „najlepszy teledysk”. W 2018 roku magazyn „Rolling Stone” określił Jain jako „Artystkę, którą trzeba znać”, chwaląc sposób, w jaki francuska piosenkarka łączy pop, afrobeat oraz inne gatunki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Fool (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.