The Girl Who Reads on the Metro

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
51,50 zł 56,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
The Girl Who Reads on the Métro is the French phenomenon by Christine Féret-Fleury ready to charm book-lovers everywhere, for fans of The Little Paris Bookshop and The Elegance of the Hedgehog.

When Juliette takes the métro to her loathed office job each morning, her only escape is in books – she avidly reads on her journey and imagines what her fellow commuters’ choices might say about them.

But when, one day, she decides to alight the train a few stops early and meets Soliman – the mysterious owner of the most enchanting bookshop Juliette has ever seen – she is sure her life will never be the same again . . .

For Soliman also believes in the power of books to change the course of a life – entrusting his passeurs with the task of giving each book to the person who needs it most – and he thinks Juliette is perfect for the job.

And so, leaving her old life behind, Juliette will discover the true power a book can have . . .


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Girl Who Reads on the Metro
Twoja ocena
Ocena ogólna