The Hardest Part (Vinyl)

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2023-02-24

2023-02-24 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
137,50 zł Oszczędzasz 22,49 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 137,50 zł.

Noah Cyrus jest gotowa na nowy rozdział w swojej karierze. Po kilku EPkach i nominacji do nagrody Grammy dla Najlepszej Nowego Artysty w 2021 roku wydaje swój debiutancki album The Hardest Part. Artystka do współpracy nad albumem zatrudniła cenionego, wielokrotnie nagradzanego producenta płytowego Mike'a Crosseya [Arctic Monkeys, Ben Howard, The 1975, Wolf Alice], który pomógł pokierować jej wizją i odnaleźć jej głos. Noah nadzorowała wszystkie aranżacje na płycie i zadbała o to, aby podkreślić włączenie instrumentów, takich jak elektryczna gitara hawjska i gitara suwakowa. W The Hardest Part Noah przeżyła każdą piosenkę, a żar jej doświadczeń płonie jasno na ścieżce dźwiękowej przesiąkniętej popowym duchem, folkową elokwencją i wiejskim duszą jej korzeni z Nashville.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Hardest Part (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.