The Healing Stream

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
51,50 zł 56,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł
When a young girl is forced to uproot her city life to work on a farm, she finds unexpected happiness . . . and pain
1955. When nineteen-year-old Tessa Richards' beloved grandmother dies she is forced to live with her Uncle Richard and Aunt Naomi on their farm.

Deirdre has struggled since she was seriously injured in a riding accident, causing flare ups of her bad-temper, but she begins to flourish under Tessa's guidance. Meanwhile, Tessa flourishes under the attention of a friend of Deirdre's father, the distinguished author Giles Lampton. But it is a friendship that will cause heartache as well as happiness, and there are dark clouds on the horizon for them all...

An enchanting saga of romance and hope perfect for fans of Rosie Harris and Ruth Hamilton.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Healing Stream
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.