The Ice House

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
43,50 zł 47,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
A taut and twisty thriller about a mother's secrets and the desperate search for her missing daughter - perfect for fans of Angela Marsons, J.B. Turner, Mark Dawson, and Tony Parsons.

Her mother's lies brought her here.

Rebecca's mother, Julia, warned her daughter to be careful.

She told her not to freeze, that if she sees someone coming for her, she should run. Julia learnt that rule the hard way.

When her daughter disappears, it seems the lessons of Julia's past have come back to haunt her.

Now, she must find Rebecca - before anybody else does.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Ice House
Twoja ocena
Ocena ogólna