The Meadow Girls

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
45,00 zł 49,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł

For fans of Katie Flynn and Dilly Court, The Meadow Girls is a warm-hearted and nostalgic family saga from the bestselling author of THE WINTER BABY and THE NURSEMAID'S SECRET.

Suffolk, 1914

Twelve-year-old Mattie and her little sister Evie lead an idyllic life in the countryside, exploring the meadows and picking watercress in the streams. But little do they know that this perfect childhood won't last. With the onset of World War I, the country is thrown into turmoil . . .

As the years pass, the girls go on to live very different lives. Mattie travels to Canada and America, whilst Evie remains in England. More than fifty years later, through marriages, deaths, births, war, heartbreak and distance, will these sisters finally be reunited to have their time in the meadows again?

Previously published as The Watercress Girls


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Meadow Girls
Twoja ocena
Ocena ogólna