The Midwife

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
82,00 zł 90,90 zł Oszczędzasz 8,90 zł
A haunting and moving debut, The Midwife by Tricia Cresswell is perfect for fans of The Familiars and The Binding.

1838. After a violent storm, a woman is found alone, naked and near death, on the Northumberland moors. She has no memory of who she is or how she got there. But she can remember how to help a woman in labour and how to expertly dress a wound, and can speak fluent French. With the odds against her, a penniless single woman, she starts to build her life from scratch, using her skills to help other women around her. She finds a happy place in the world. Until tragedy strikes, and she must run for her life . . .

In London, Dr Borthwick lives a solitary life working as an accoucheur dealing with mothers and babies in the elegant homes of high society together with his midwife, Mrs Bates, and volunteering in the slums of the Devil’s Acre alongside a young widow, Eleanor Johnson. His professional reputation is spotless and he keeps his private life just as clean, isolating himself from any new acquaintances. But he is harbouring a dark secret from his past – one that threatens to spill over everything.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Midwife
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.