Opis
Odkryj emocje na lodzie i miłość poza taflą w wyjątkowej serii „off-campus”
…on lubi zdobywać nie tylko bramki...
John Logan może mieć każdą dziewczynę. Dla gwiazdy hokejowej ligi uniwersyteckiej życie to nieustająca zabawa i szybkie numerki, ale za zabójczym uśmiechem i luzackim wdziękiem kryje się przybierający na sile strach przed nieuchronną przyszłością bez perspektyw, która czeka go po ukończeniu studiów. Spotkanie z seksowną Grace Ivers, studentką pierwszego roku, jest odskocznią, której właśnie tak bardzo potrzebuje… Jednak gdy po bezmyślnym błędzie ona znika z jego horyzontu, Logan postanawia udowodnić, że zasługuje na drugą szansę.
…ale dla niej będzie musiał wejść na wyższy poziom gry…
Po kiepskim pierwszym roku studiów Grace Ivers wraca na uniwerek w Briar starsza, mądrzejsza, a do tego wybiła sobie z głowy aroganckiego hokeistę, któremu niemal oddała dziewictwo. Nie jest już tą naiwną i prostolinijną dziewczyną, która dawała się wodzić za nos, gdy spiknęli się po raz pierwszy. Jeśli John Logan myśli, że ona znów będzie na każde jego skinienie jak wszystkie znane mu hokejowe króliczki, to jest w błędzie. Chce ją odzyskać? Musi się więc mocno postarać. W tej rozgrywce to Grace dyktuje warunki… i ma zamiar dać Loganowi porządny wycisk.
„Więcej hokejowych namiętności od Elle Kennedy? Tak, poproszę! The Mistake. Błąd to mądra, poprawiająca samopoczucie i przyprawiająca o omdlenie powieść, która sprawi, że fani rzucą serca na lodowisko”.
Sarina Bowen, autorka bestsellera Dobry chłopak
Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.
Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:
- tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
- komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Szczegóły
Recenzje
5,0(1)
Masz ten produkt?
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Błąd
Recenzja księgarza Świat Książki
„Błąd” autorstwa Elle Kennedy to drugi tom popularnej serii Off-Campus. Jest to jedna z najchętniej czytanych powieści przez użytkowniczki największego portalu literackiego Goodreads. Autorka po raz kolejny pokazuje czytelnikom, że odnajduje się w romansach new adult, tym bardziej z hokeistami w roli głównej. Jak się czuje chłopak, który pożąda dziewczyny najlepszego kumpla? Z tym właśnie mierzy się główny bohater, John Logan. Od samego początku fabuły czułam irytację do jego postaci, ale także odniosłam współczucie. Z jednej strony myśli, że może mieć każdą dziewczynę, ponieważ jest gwiazdą hokejowej ligi uniwersyteckiej, dlatego przyzwyczaił się, że wszystko przychodzi mu z łatwością. Dla Logana, życie to nieustająca zabawa i szybkie numerki, jednak pod maską jego luzackiego podejścia kryje się strach przed nieuchronną przyszłością bez perspektyw, która czeka go po ukończeniu studiów. Właśnie ta jego niepewność sprawiła, że stał się bardziej ludzki i prawdziwy. Spotkanie z studentką pierwszego roku, Grace Ivers, jest dla niego odskocznią, której tak bardzo potrzebuje. Kiedy dziewczyna znika z horyzontu po jego bezmyślnym błędzie, Logan nie odpuszcza i postanawia udowodnić, że zasługuje na drugą szansę. Grace Ivers wraca na uczelnię w Briar po kiepskim pierwszym roku studiów, mądrzejsza i starsza, a dodatkowo wybiła sobie z głowy hokeistę, któremu prawie oddała dziewictwo. Nie jest już tą samą naiwną dziewczyną, tylko silną kobietą, która stawia swój rozwój na pierwszym miejscu. To właśnie takie bohaterki są dziś potrzebne w książkach - dziewczyny, które potrafią powiedzieć „nie”, które nie usprawiedliwiają męskich błędów i które wiedzą, że zasługują na szacunek. Jeśli John Logan myśli, że znów będzie na każde jego skinienie jak wszystkie fanki hokeja, to jest w dużym błędzie. Dziewczyna pokazuje, że jeśli chce ją odzyskać, będzie musiał się mocno postarać i właśnie jej podejście bardzo mi się podoba. Wciągająca i emocjonująca historia, która pokazuje, że czasem warto zaryzykować, by odnaleźć prawdziwe szczęście. Julia, księgarka, Leszno CH Starówka
Recenzja księgarza Świat Książki
(0)02.03.2026 19:00
Błąd
„Błąd” autorstwa Elle Kennedy to drugi tom popularnej serii Off-Campus. Jest to jedna z najchętniej czytanych powieści przez użytkowniczki największego portalu literackiego Goodreads. Autorka po raz kolejny pokazuje czytelnikom, że odnajduje się w romansach new adult, tym bardziej z hokeistami w roli głównej.
Jak się czuje chłopak, który pożąda dziewczyny najlepszego kumpla? Z tym właśnie mierzy się główny bohater, John Logan. Od samego początku fabuły czułam irytację do jego postaci, ale także odniosłam współczucie. Z jednej strony myśli, że może mieć każdą dziewczynę, ponieważ jest gwiazdą hokejowej ligi uniwersyteckiej, dlatego przyzwyczaił się, że wszystko przychodzi mu z łatwością. Dla Logana, życie to nieustająca zabawa i szybkie numerki, jednak pod maską jego luzackiego podejścia kryje się strach przed nieuchronną przyszłością bez perspektyw, która czeka go po ukończeniu studiów. Właśnie ta jego niepewność sprawiła, że stał się bardziej ludzki i prawdziwy. Spotkanie z studentką pierwszego roku, Grace Ivers, jest dla niego odskocznią, której tak bardzo potrzebuje. Kiedy dziewczyna znika z horyzontu po jego bezmyślnym błędzie, Logan nie odpuszcza i postanawia udowodnić, że zasługuje na drugą szansę.
Grace Ivers wraca na uczelnię w Briar po kiepskim pierwszym roku studiów, mądrzejsza i starsza, a dodatkowo wybiła sobie z głowy hokeistę, któremu prawie oddała dziewictwo. Nie jest już tą samą naiwną dziewczyną, tylko silną kobietą, która stawia swój rozwój na pierwszym miejscu. To właśnie takie bohaterki są dziś potrzebne w książkach - dziewczyny, które potrafią powiedzieć „nie”, które nie usprawiedliwiają męskich błędów i które wiedzą, że zasługują na szacunek. Jeśli John Logan myśli, że znów będzie na każde jego skinienie jak wszystkie fanki hokeja, to jest w dużym błędzie. Dziewczyna pokazuje, że jeśli chce ją odzyskać, będzie musiał się mocno postarać i właśnie jej podejście bardzo mi się podoba.
Wciągająca i emocjonująca historia, która pokazuje, że czasem warto zaryzykować, by odnaleźć prawdziwe szczęście.
Julia, księgarka, Leszno CH StarówkaRecenzja była pomocna?
Seria





















