The Promises of a King (The Road to Hastings Book 2)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
55,00 zł 60,90 zł Oszczędzasz 5,90 zł
Some promises should never be broken.
AD 1055. With the crisis of 1051 long behind them and finally coming to terms with the death of Sweyn, the Godwin family’s influence across England is growing. Harold enjoys a position of trust with King Edward and the country is at peace, but Edward knows that he needs an heir before it is too late.

In Hungary, there is one potential heir with royal blood running through his veins, but before he can be contacted another king, much closer to home, rises to power, and Harold finds himself torn between diplomacy and violence to maintain the peace.

With King Edward relying on him more and more, Harold travels to Normandy to find the two hostages still missing after many years. But while there, he uncovers a situation far more dangerous than any threat from the Welsh king...

With England now being torn apart by internal politics, can Harold forge unity amongst his fellow nobles before it is too late?

The gripping next step along the road to Hastings, perfect for fans of Conn Iggulden.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Promises of a King (The Road to Hastings Book 2)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.