The Ragged Valley

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,00 zł 53,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł
From the wreckage, they must piece together new lives for themselves...
Determined not to waste his life toiling for his cruel brother, Silas, the second son of a farmer, arrives in town to seek his fortune. Harriet has reconciled herself to a life no better than domestic service for her austere uncle. And John Gunson, Chief Engineer at the Sheffield Waterworks Company, has just completed his crowning glory – the Dale Dyke dam.

But one stormy night, the unthinkable happens. The dam bursts. A wall of water is unleashed, destroying everything in its path.

The aftershocks of the flood reach far beyond that night, with consequences that could never have been foreseen. Fatefully brought together, Silas and Harriet must now contend with their families as new love blooms. Meanwhile, Gunson faces not only an angry community but also a court of inquest looking for a scapegoat.

Can any good come from the disaster, and will justice be served for those who lost everything?

A thrilling saga inspired by the real events of the Great Sheffield Flood, perfect for fans of Dilly Court, Emma Hornby and Elisabeth McNeill.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Ragged Valley
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.