The Return

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
85,50 zł 94,90 zł Oszczędzasz 9,40 zł
The sensational breakout historical thriller from Sunday Times bestseller and Ancient Rome expert Harry Sidebottom - now available to pre-order in hardback.

He came home a hero.
But death isn't finished with him yet . . .

145BC - CALABRIA, ANCIENT ROME. After years of spilling blood for Rome, Gaius Furius Paullus has returned home to spend his remaining days working quietly on the family farm.

But it seems death has stalked Paullus from the battlefield. Just days after his arrival, bodies start appearing - murdered and mutilated. And as the deaths stack up, and panic spreads, the war hero becomes the prime suspect. After all, Paullus has killed countless enemies on the battlefield - could he have brought his habit home with him?

With the psychological effects of combat clouding every thought, Paullus must use all his soldier's instincts to hunt the real killer. Because if they are not brought to justice soon, he may become the next victim.

THE RETURN is the breathless, epic new thriller from one of the world's best historical novelists - for fans of Simon Scarrow, Conn Iggulden, Ben Kane and Bernard Cornwell.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Return
Twoja ocena
Ocena ogólna