Opinie o Nas

The Road (Droga) (OST) (Vinyl)

  • -17%

Dostępność:

82,50 zł 99,99 zł Oszczędzasz 17,49 zł
Pochodzący ze stycznia 2010 roku soundtrack do filmu "Droga" po raz pierwszy ukazuje się na winylu. Zrealizowany na podstawie nagrodzonej Pulitzerem powieści Cormaca McCarthy'ego (autora m.in. "To nie jest kraj dla starych ludzi") obraz to post-apokaliptyczna opowieść o przetrwaniu. Bohaterami są ojciec i syn, którzy przemierzają jałowe terytoria Ameryki zniszczonej przez tajemniczy kataklizm. "Droga" ukazuje przyszłość, w której człowiek ujawnia swe najgorsze i najlepsze oblicze.

Zremasterowany soundtrack, wydany na popielatym winylu i z rozkładaną książeczką, ukaże się 2 sierpnia. Nick Cave i Warren Ellis, którzy dali się poznać za sprawą zespołów Nick Cave And The Bad Seeds, The Dirty Three czy Grinderman, stworzyli zaaranżowaną na skrzypce i fortepian sugestywną muzykę, gdzie piękne, zwiewne melodie przeplatają się z niesamowitym, pełnym strachu i suspensu brzmieniem.

Cave i Ellis wcześniej odpowiadali za muzykę filmową do znakomicie ocenionego przez krytyków australijskiego westernu "Propozycja" (2005) Johna Hillcoata oraz do obrazu "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" (2007) Andrew Dominika, będącego brutalną opowieścią o prawdziwym Zachodzie. Obydwie ścieżki dźwiękowe w ubiegłym roku ukazały się na kolorowych winylach.

Więcej informacji
Data wydania 2 sie 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:The Road (Droga) (OST) (Vinyl)
1. Home
2. The Road
3. Storytime
4. The Cannibals
5. Water and Ash
6. The Mother
7. The Real Thing
8. Memory
9. The House
10. The Far Road
11. The Church
12. The Journey
13. The Cellar
14. The Bath
15. The Family
16. The Beach
17. The Boy