The Secret of Ragnar's Gold (The After School Detective Club Book Two)

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
40,00 zł 43,90 zł Oszczędzasz 3,90 zł
The second in a series of gripping adventure stories, perfect for fans of Enid Blyton.

The friends can't believe their luck when they get the chance to stay in a castle for their Easter holidays.

The castle is everything they had hoped for, with a moat and an ancient burial mound that gives it an air of mystery. But things are not what they seem and a treacherous discovery in the grounds reveals a 300-year-old treasure map.

The race is on. The After-School Detective Club is in pursuit of Ragnar's gold – a hoard of treasure said to have been buried by a Viking warrior and guarded by his demon hound... that is, unless someone else gets there first.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Secret of Ragnar's Gold (The After School Detective Club Book Two)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.