The Secret Seaside Escape

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
45,00 zł 49,90 zł Oszczędzasz 4,90 zł
Escape to the seaside with the brand new novel from Heidi Swain, the Sunday Times bestselling author of feel-good women’s fiction!

'A summer delight!' SARAH MORGAN

Tess Tyler needs a break. Weighed down by her high-pressure job and her demanding father, she’s left little time to take care of herself. But after a shocking discovery sends her spiralling, she flees to Wynmouth, the seaside town she fell in love with as a child, to escape it all.

With its sandy beaches, stunning rock pools and welcoming community, Tess feels like she can finally breathe again. And as she grows ever closer to local barman Sam, she dares to dream that she might never return to her real life. But when a familiar face returns to town, Tess realises that there are secrets in Wynmouth too, and that her own past may be about to catch up with her . . .

The Secret Seaside Escape is the perfect read this summer, promising sandy beaches, stunning rockpools and breath-taking romance. Perfect for fans of Carole Matthews and Sarah Morgan.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Secret Seaside Escape
Twoja ocena
Ocena ogólna