The Shadow Conspiracy (The Harker Chronicles Book 5)

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
50,50 zł 55,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł

A brutal foe, an ancient mystery… The explosive new Templar thriller.
Cambridge Archaeology Professor Alex Harker is drawn back into the twisted clutches of the Mithras, who are seeking to unearth a knowledge lost to humankind since the dawn of civilisation.

His journey will take him from the Bay of Bengal to the murky depths of the Gibraltar strait, from the Swiss Alps to an island untouched for over 30,000 years, all in pursuit of this fateful knowledge.

In a diabolical game of cat and mouse that will push every fibre of his convictions to breaking point, Alex will strive to find the answers to human existence itself, which lie hidden behind the greatest secret of all… The Shadow Conspiracy.

A pulse-pounding thrill ride with a twist you won’t see coming, The Shadow Conspiracy is a triumph, perfect for fans of Chris Kuzneski, Raymond Khoury and Dan Brown.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Shadow Conspiracy (The Harker Chronicles Book 5)
Twoja ocena
Ocena ogólna