The Thing in the Basement: A Bloomsbury Reader

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,50 zł 36,90 zł Oszczędzasz 3,40 zł
A spooky school-set mystery from Michaela Morgan. Perfect for fans of Anne Fine and Pamela Butchart. There's a thing in the basement of Scott's new school and it's a thing only Mr Crawley can control. There's a thing in the basement of Scott's new school and it flashes and ROARS! There's a thing in the basement of Scott's new school and surely it can't be a dragon... or can it? This mysterious adventure from Michaela Morgan has quirky black-and-white illustrations by Doffy Weir and is perfect for children who are developing as readers. The Bloomsbury Readers series is packed with brilliant books to get children reading independently in Key Stage 2, with book-banded stories by award-winning authors like double Carnegie Medal winner Geraldine McCaughrean and Waterstones Prize winner Patrice Lawrence covering a wide range of genres and topics. With charming illustrations and online guided reading notes written by the Centre for Literacy in Primary Education (CLPE), this series is ideal for reading both in the classroom and at home.
For more information visit www.bloomsburyguidedreading.com.
Book Band: Brown
Ideal for ages 7+


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Thing in the Basement: A Bloomsbury Reader
Twoja ocena
Ocena ogólna