The Wide, Wide River (Vinyl Limited Edition)

  • nowość
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
109,50 zł 117,50 zł Oszczędzasz 8,00 zł
Album został nagrany i zmiksowany w Szwecji w ciągu trzech dni , a podejście orkiestry polegało na improwizacji wokół piosenek Yorkstona. Jedyna piosenka którą słyszeli wcześniej była „Ella Mary Leather”; Yorkston nie chciał nikogo zbytnio reżyserować, zamiast tego pozwolił na przyjazną, instynktowną, wolną i radosną atmosferę.

The Wide, Wide River to uspokajające, ciepłe i wysublimowane dzieło, które jednocześnie podkreśla umiejętności Yorkstona w zakresie pisania piosenek, współpracy i jako muzycznego dyrygenta. Album odnosi się do minionych miłości, zaawansowanego wieku i przyjaciół, którzy już odeszli, a jednocześnie zawiera jedne z najbardziej optymistycznych piosenek Yorkstona w jego karierze.The Wide, Wide River to dziesiąty album Jamesa dla Domino, nie wspominając o jego trzech albumach w ramach Yorkston / Thorne / Khan i jego dwóch książkach. Płodny twórca, Yorkston współpracował z wieloma utalentowanymi artystami przez dwie dekady swojej kariery, takimi jak: Four Tet, Alexis Taylor, KT Tunstall, Rustin Man, Simon Raymonde, Norma i Mike Watersona, Martin Carthy, Max Cooper, David Wrench i wieloma innymi.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Wide, Wide River (Vinyl Limited Edition)
Twoja ocena
Ocena ogólna