Opinie o Nas

TheDadLab. Domowe laboratorium

  • -35%

Dostępność:

25,98 zł 39,90 zł Oszczędzasz 13,92 zł
Urozmaicony wybór doświadczeń, wprowadzających dzieci w świat nauki, technologii, inżynierii i matematyki


TheDadLab
jest znane na całym świecie i ma status internetowej sensacji dzięki publikowanym regularnie filmikom i zdjęciom, które prezentują proste i zabawne eksperymenty naukowe wykonywane z dziećmi w domu. Do ich przeprowadzenia wystarczą przedmioty i substancje, które każdy ma pod ręką, dzięki czemu nawet najbardziej zajęci rodzice znajdą chwilę, by spędzić czas z dziećmi w wartościowy sposób, a przy okazji rozbudzić w nich zainteresowanie światem i głód wiedzy.


W swojej pierwszej książce autor TheDadLab, czyli Sergei Urban, przedstawił czterdzieści najatrakcyjniejszych doświadczeń wraz kolorowymi zdjęciami i instrukcjami wykonania krok po kroku. Do każdego eksperymentu dołączył też kilka pomysłów na jego rozwinięcie oraz objaśnienie towarzyszących mu zjawisk, by rodzice byli przygotowani na pytania, które mogą usłyszeć od zaciekawionych tematem dzieci.

Domowe laboratorium to pierwsza pomoc dla każdego zapracowanego rodzica, który usłyszał jedno z najbardziej przerażających zdań, jakie może wypowiedzieć dziecko:


„Mamo, tato, nudzę się!”.

Więcej informacji
Data wydania 15 maj 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TheDadLab. Domowe laboratorium