Opinie o Nas

Dostępność:

16,50 zł 19,99 zł Oszczędzasz 3,49 zł
Przygotowana z czynnym udziałem samego Morrisseya kompilacja jego nagrań, którą ekswokalista The Smiths, ceniony artysta solowy oraz jedna z najbardziej wyrazistych postaci muzyki alternatywnej, stworzyła niedługo przed swoją trasą koncertową. Pod kuratelą Morrisseya wybranych zostało 12 utworów z jego solowej kariery, zarówno w wersjach studyjnych, jak i koncertowych. Są wśród nich wielkie przeboje Anglika, chociażby "Everyday Is Like Sunday", "The Last of the Famous International Playboys", a także przeróbka klasyka Lou Reeda "Satellite Of Love" w wersji live. Zestaw zawiera też alternatywny miks "Suedehead".

"Ten album jest pełen życia i wartościowych pytań, wspaniałych chórów oraz jest też całkiem zabawny" – zapewnia Morrissey.

Składanka jest dostępna na CD z czterostronicową książeczką (w niej notka autorstwa Fiony Dodwell) oraz na winylu, którego premiera zaplanowana jest na sierpień. Wersja kompaktowa na Amerykę jest uboższa o dwa utwory. Z kolei płyta analogowa zawiera 13 kompozycji. Tą dodatkową jest "Angel, Angel, Down We Go Together". Winyl zawiera też notkę Fiony Dodwell, ale w języku francuskim.

Więcej informacji
Data wydania 6 lip 2018
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:This Is Morrissey
1. The Last Of The Famous International Playboys (2010 Remastered Version)
2. Ouija Board, Ouija Board (2010 Remastered Version)
3. Speedway (2014 Remastered Version)
4. Have-a-go Merchant
5. Satellite Of Love Live
6. Suedehead Mael Mix
7. Lucky Lisp (2010 Remastered Version)
8. Whatever Happens I Love You
9. You're The One For Me Fatty Live
10. Jack The Ripper
11. The Harsh Truth Of The Camera Eye (2013 Remastered Version)
12. Everyday Is Like Sunday (2010 Remastered Version)