Those In Peril

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
38,00 zł 41,90 zł Oszczędzasz 3,90 zł
A powerful and emotional saga set in World War Two, perfect for fans of Katie Flynn, Fiona Valpy and Kristin Hannah.

TWO RESISTANCE FIGHTERS CAUGHT IN A BLOODY, SECRET WAR...AND AN INTENSE LOVE TRIANGLE.

June 1940. France has fallen to the Nazis and painter Louis Duval flees his homeland to join the Resistance.

He is soon caught up in the movement and finds himself in dangerous circumstances alongside Lieutenant - Commander Alan Powell, unfit for active service and overseeing operations.

But that is not the only battle they will fight. For Alan can't help but find himself drawn to Barbara Hillyard, a young widow and Duval's landlady - but she only has eyes for the dashing Frenchman...


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Those In Peril
Twoja ocena
Ocena ogólna