Opinie o Nas

Tradycyjna medycyna chińska. Fundamenty praktyki klinicznej. Diagnozowanie,leczenie,analiza przypadków

  • -18%

Dostępność:

123,00 zł 149,90 zł Oszczędzasz 26,90 zł
To pierwszy w Polsce profesjonalny podręcznik przeznaczony dla praktyków medycyny chińskiej i zaawansowanych studentów, opracowany przez chińskich profesorów renomowanych uniwersytetów TMCh. Będzie on znakomitą pomocą w leczeniu chorób (wewnętrznych, ginekologicznych, dziecięcych oraz zewnętrznych) sprawdzonymi metodami medycyny chińskiej. Dodatkowe walory tego kompendium to bogata bibliografia, alfabetycznie ułożony wykaz receptur, zawierający także ich skład i źródło pochodzenia, indeksy ułatwiające wyszukiwanie najważniejszych informacji oraz uwzględnienie zachodniej klasyfikacji chorób.

W ręce czytelnika trafia praca o fundamentalnym znaczeniu. Będzie doskonałym wsparciem w terapii akupunkturą i moksybucją, chińskimi ziołami oraz masażem i innymi technikami TMCh.

Książka będzie również przydatnym narzędziem dla lekarzy medycyny zachodniej otwartych na inne systemy medyczne i chętnych do współpracy z terapeutami medycyny chińskiej w ramach coraz powszechniej stosowanej na Zachodzie medycyny integracyjnej.

dr Marek Kalmus, Honorowy Prezes Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Więcej informacji
Data wydania 11 paź 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tradycyjna medycyna chińska. Fundamenty praktyki klinicznej. Diagnozowanie,leczenie,analiza przypadków