Opinie o Nas

Transerfing rzeczywistości. Tom 8: Forum marzeń sennych

  • -8%

Dostępność:

30,50 zł 33,00 zł Oszczędzasz 2,50 zł
Forum marzeń sennych to kolejna część (po Tomie VII) zawierająca dyskusje z forum w której biorą udział doświadczeni Transerferzy. Dzielą się oni swoimi wnioskami, przykładami wziętymi z życia i wątpliwościami. Pomiędzy dyskusjami forumowiczów autor umieszcza komentarze w postaci dialogu umysłu z duszą.


Gdy nie wiadomo, dokąd zmierzać


Wielu ludzi nie myśli o celu w życiu - po prostu żyją i to wszystko. Dokładniej: nie żyją, a odbywają wyrok. Każdy dzień takiego życia podobny jest do poprzedniego: rutynowa praca, ci sami ludzie, ulice, ściany, niezwykle skąpy zestaw rozrywek, ciągły ciężar trosk i obowiązków, święta tylko w określone dni. Tak żyje większość ludzi.


Ktoś za Ciebie zdecydował, że masz świętować wtedy, kiedy należy to robić. Dlaczego Twoje życie składa się z samych "trzeba", dlaczego wszystko jest takie pospolite: odpracowałeś swoje, przeżyłeś - odejdź na emeryturę?


A przecież każdy człowiek ma Swój cel, na drodze do którego rozwija wszystkie swoje talenty i zyskuje autentyczne szczęście.


Na drodze do Swojego celu uzyskujesz autentyczne szczęście w tym życiu.


Twój cel zmieni Twoje życie w święto. Osiągnięcie Twojego celu pociągnie za sobą spełnienie wszystkich pozostałych pragnień, przy czym rezultaty przewyższą wszystkie oczekiwania. Znajdź przy pomocy Transerfingu Swój cel i zmień swoje życie w święto! Doświadczeni Transerferzy, których wypowiedzi zawiera niniejszy tom, pomogą Ci, dzieląc się swymi przeżyciami.

Więcej informacji
Data wydania 5 gru 2012
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Transerfing rzeczywistości. Tom 8: Forum marzeń sennych