Triage (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
87,50 zł 94,00 zł Oszczędzasz 6,50 zł

1. Ruiner
2. Scream Whole
3. All The Elements
4. Trip The Mains
5. Post-Blue
6. Real Tight
7. Hip Horror
8. What About The 37 o?
9. No Fighting
Na ‘Triage’ słychać magię, ale nie w duchowym sensie, a w praktycznym zastosowaniu; proces tworzenia czegoś niezwykle trudnego wydaje się łatwy, praktyka ukrywania śladów, aby zmaksymalizować szok i podziw przed objawieniem. Ćwiczenie magicznych sztuczek także dotyczy tego, jak Jake i inżynier miksu Marta Salogni spędzali czas w Londynie. “Nagrałem to sam i zmiksowałem z Martą Salogni. To było prawdopodobnie najlepsze wspólne doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem.”.W kategoriach klinicznych, ‘Triage’ to "przyporządkowanie stopni natarczywości do ran, aby zdecydować o kolejności leczenia dużej liczby pacjentów", prawdziwie trafna analogia do dorastania, tworzenia płyt i tworzeniu płyt o dorastaniu. Jake doskonale wyraża tę paralelę, gdy podsumowuje album jako “zimną logikę dla ciepłych ciał”.


Mając trzydzieści lat, Webb poczuł, że tworząc ‘Triage’ w jakimś sensie się zamyka. Methyl Ethel zawsze był surrealistycznym tworem - mroczną i niewyraźną ekspresją życia osadzoną na tle popowych przebojów. ‘Triage’ jest jednak bardziej refleksyjnym albumem - takim, który bada pojęcie dorastania, tylko po to, by go przywołać w odniesieniu do mijających wspomnień.Methyl Ethel to muzyczny projekt Jake’a Webba, któremu na scenie towarzyszą: Thom Stewart, Chris Wright, Lyndon Blue i Jacob Diamond. W ostatnich latach Methyl Ethel odniósł fenomenalny sukces w swojej rodzimej Australii. Utwór ‘Ubu’ zyskał status złotego singla, docierając na sam szczyt Australian Independent Singles Chart (AIR). Podobny sukces odniósł ‘Drink Wine’, także z płyty ‘Everything Is Forgotten’.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Triage (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna