Trzy sztuki jedwabiu (plik audio)

 • audiobook
 • Autor: Weronika Wierzchowska
 • Lektor: Julia Borkowska
 • Długość nagrania: 4 godz. 56 min
 • Kategorie: Audiobooki / literatura polska
 • Wydawca: Biblioteka Akustyczna
 • Formaty:
  MP3/ZIP

  MP3/ZIP – nagranie w formacie MP3. Pliki w tym formacie można odtworzyć na komputerach z systemami Windows, iOS, telefonach i tabletach z systemami Android, iOS, popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod). Po zakupie plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788327298003
 • Data wydania: 2022-01-18
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

31,41 zł 34,90 zł Oszczędzasz 3,49 zł

Początek XX wieku. Na pokład parowego transatlantyka “Ciudad de Buenos Aires”, stojącego w porcie w Marsylii, zostaje wniesiona w skrzyni, pasażerka na gapę, 25-letnia Katarzyna Stawska. Energiczna i zbuntowana dziewczyna, została namówiona na podróż w ukryciu do Ameryki Południowej przez pośrednika najmującego służbę, by podjąć tam pracę jako służąca w hacjendzie bogatego plantatora. Liczy na to, że rozpocznie nowe życie i znajdzie bogatego męża. Szybko okazuje się jednak, że jest jedną z przewożonych pod pokładem niewolnic, w większości ubogich Żydówek z Polski i Ukrainy, które padły ofiarą szajki handlarzy żywym towarem.

Kasia poznaje w ciemnym luku pod pokładem dwie towarzyszki niedoli, Salomeę Kremer, która jest córką rzeźnika z Mławy oraz Hankę Rosenfeld, świetnie wykształcona i inteligentna sierota po krakowskim rabinie. Trzy dziewczęta umieszczone są w nieco lepszych warunkach niż pozostałe niewolnice, bowiem ze względu na urodę rajfurzy zaklasyfikowali je jako „sztuki jedwabiu”, czyli cenniejszy materiał…

Bestsellerowa autorka książek, Weronika Wierzchowska w swojej nowej powieści udowadnia, że tak gdzie teoretycznie kończy się nadzieja może pojawić się szansa na nowe, lepsze życie.


Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:

 • komputerach z systemami Windows, iOS,
 • telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
 • popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Trzy sztuki jedwabiu (plik audio)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.