Trzymaj się

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
39,50 zł 42,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł
"Trzymaj się" to czwarty album w dorobku grupy Na Tak. To 12 piosenek o rozczarowaniu światem i człowiekiem, na których rezygnacja miesza się ze zrywem serca i troską o człowieka. 12 piosenek, które są jak znaki dymne puszczane na szczycie wielkiej góry, lub race na środku oceanu.

Wszystko po to, aby dowiedzieć się, czy ktoś tam ciągle jeszcze jest. Bo znaleźć sobie podobnych, to jak pokonać samotność. Jest to więc płyta o poczuciu alienacji i zagubienia, jakie ogarnia myślącą małpę w najbardziej zaawansowanych czasach, kiedy to uświadamia sobie nieprzekraczalne granice. Cywilizacja obiecywała jej nieustanny rozwój, a zostało tylko rozczarowanie i uciążliwość myślenia.

Muzycznie ten smutek artyści postanowili ubrać w elektronikę, która gitar używa tu jak przypraw. Zatopiony w niej głos przywodzi na myśl dream-popowe kawałki a'la lata 80-te, a z uwagi na społeczny i osobisty charakter tekstów, lub po prostu znak czasu w jakim powstawał album, obecne są też stylistyczne nawiązania do hip-hopu.
Na pytanie, jak sobie pomóc, nie mamy odpowiedzi. Ale jest jakaś przyjemność w robieniu rzeczy po nic.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Trzymaj się
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.