Upmixing

 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
58,50 zł Oszczędzasz 4,50 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

Najmłodsze dziecko Kapeli ze Wsi Warszawa - radosne, żywiołowe, roztańczone. Owoc wielu poszukiwań zespołu, setek dalekich eskapad, różnych fascynacji, niezwykłych spotkań, bezcennych przyjaźni. To dźwięki Kapeli podane z perspektywy innych twórców, których zespół spotkał na swej drodze - polskich, brytyjskich, francuskich oraz jamajskich. Międzynarodowy sukces albumu "Wykorzenienie" i nagroda BBC World Music Awards, otworzyły Kapeli sceny całego świata. Grand Prix Europejskiej Unii Radiowej, Fryderyk i Machinery oraz wiele innych krajowych i zagranicznych wyróżnień utwierdziły szczególną pozycję Kapeli na muzycznej mapie. Teraz zespół zaprosił do współpracy kreatywnych i nieprzeciętnych artystów, producentów i kompozytorów, których oprócz pasji, bezpretensjonalności i otwartości, łączy jedna cecha - fenomenalna wyobraźnia muzyczna. Okazuje się, że muzykę ludową i klubową wiele łączy, bo czy ich funkcja i przesłanie, nie są podobne? Co oprócz epoki różni ekstazę oberkowych transów od euforii szalonych tańców w klubie? "Wymixowanie", futurystyczne oblicze ostatniego studyjnego albumu zespołu "Wykorzenienie", to spotkanie najlepszych producetów i DJ'ów Europy. Usłyszysz tu brytyjskich gigantów - Transglobal Underground, Zion Train, Love Grocer, francuskie gwiazdy parkietów - Dj ClicK oraz Recycler. Niewydany i zapomniany utwór Kapeli, cudem odnalazł i oryginalnie zaaranżował Louis Beckett z On-U Sound/Asian Dub Foundation. Stały współpracownik zespołu, Mario Activator Dziurex wraz z Jarkiem Smokiem ze Studia As One po latach przerwy znów chwycili za gitary i stworzyli kompozycję do opowieści jamajskiego wojownika bobo dread Lutan Fyah. Wszystkie Wschody Słońca zagrały tu na żywo w swym pełnym składzie, a DJ Dubbist z Vavamuffin (Ba-Lan) po raz pierwszy ujawnił swoje producenckie talenty z mistrzem słowa Pablopavo. Wielu jeszcze innych duchowych wojowników zmierzyło się z pozornie odległą materią dźwiękową muzyki poludowcowej. Wydanie europejskie. (Rockers)

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Upmixing
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Perch / Zion Train - In The Forest (Elven Mix)
2. DJ Click - In The Forest (Kalinka Remix)
3. Activator Mario Dziurex & Jarek 'Smok' Smak* feat. Vibronics , Lutan Fayah* , Lipsk Choir - Let's Play, Musicians! / Spiritual Revival (Studio AS One Remix)
4. Trans-Global Underground* - Matthew (Horn Lane Skank)
5. All Sunrises* - Let's Play, Musicians! (Pro Baltie Version)
6. Kuba Mańkowski - The Owl
7. Louis Beckett - Goat (Roots Azok Mix)
8. Ba-Lan Soundsystem - Woman In Hell
9. Love Grocer - At The Front Of The Gates (Waiting At The Front Of The Gates)
10. Rafał 'Praczas' Kołaciński* - At The Front Of The Gates (Przewrotny Mix)
11. Recycler - Grey Horse (Yezza Remix)
12. Activator Mario Dziurex feat. Dave Hake - Woman In Hell (Studio AS One Herbal Mix)
13. Marcoos - In The Forest