W daleki świat. Moje życie z operą w trzech aktach (e-book)

 • e-book
 • Autor: Piotr Beczała
 • Kategorie: E-booki / biografie / biografie i autobiografie
 • Wydawca: Wydawnictwo Poznańskie
 • Formaty:
  epub

  EPUB – książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Pliki te możesz odczytać na następujących urządzeniach: komputerze, tablecie, smartphonie po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji, czytniku ebooków z ekranem eink (tzw. e-readerze). Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

  ,
  mobi

  MOBI – format pliku przystosowany do czytników Kindle. Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788367461900
 • Data wydania: 2023-01-11
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 • Cena sugerowana: 55,90 zł
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

50,50 zł Oszczędzasz 5,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 30,75 zł.

Jest wielce interesujące, jak odmiennie reaguje widownia

w różnych krajach. Każdy z teatrów operowych ma pod

tym względem swoją specyfikę. W nowojorskiej Metropolitan

Opera brawa są gwałtowne i krótkie, rzęsiste jak

nawałnica. W Wiedniu na odwrót, widzowie dają sobie czas

na aplauz. Żona zaś mówi mi często, że jestem mistrzem

świata w powstrzymywaniu oklasków, ale ja wolę to od

ryzyka wyjścia z roli. Chociaż tak naprawdę my, śpiewacy,

potrzebujemy tych chwil, w których czujemy sympatię

publiczności, to właśnie one nas uskrzydlają. Mam nadzieję,

że za sprawą tej opowieści będę mógł trochę tej energii

Państwu przekazać.

[fragment książki]

Fascynująca opowieść Piotra Beczały o przebiegu swojej zapierającej dech w piersiach kariery. Światowej sławy tenor, który niegdyś śpiewał na ulicach Wiednia dla przechodniów, a teraz jest gwiazdą przedstawień wystawianych przez największe opery, od Newo Jorskiego Met i mediolańskiej La Scali po Wiedeńską Operę Narodową. Czy to tragicznie kochający Werter, czy niebezpiecznie uwodzicielski książę „Rigoletto”, Piotr Beczała czaruje publiczność w każdej roli. Mimo niesamowitego sukcesu twardo stąpa po ziemi. Uroczy i bezczelny, opowiada o swojej karierze, wybitnych kolegach, wpadkach na próbach i "rozmaitych" koncepcjach reżyserskich, zdradza, co ma wspólnego pieczenie z premierami i dlaczego jest to ważne, szczególnie w czasach kryzysu, konsekwentnie płynąć pod prąd.


Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.

Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:

 • tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: W daleki świat. Moje życie z operą w trzech aktach (e-book)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.