Wake Up !

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 53,00 zł Oszczędzasz 3,50 zł
'Wake Up!’ to jedyny w swoim rodzaju album, na którym usłyszeć można głos Papieża Franciszka.

Album przynosi święte hymny tradycji chrześcijańskiej, przerobione przez współczesnych kompozytorów i muzyków, z fragmentami jedenastu słynnych przemów Papieża Franciszka, pochodzącymi z archiwum dźwiękowego Radia Watykańskiego. Papież omawiał podczas nich uniwersalne zagadnienia odnoszące się do jego encyklik, wśród których są: pokój, natura, bycie wyczulonym dla ludzi potrzebujących, rodzina i wiara.
Wszystkie hymny – od ‘Salve Regina’ do ‘Veni Sancte Spiritus’ – zostały przerobione przez grono wyjątkowych muzyków pod kierownictwem Dona Giulio Neroniego oraz zaśpiewane przez chór. Wkład w powstanie albumu mieli tacy artyści jak: Giorgio Kriegsch (aka Nirvanananda Swami Saraswati),Tony Pagliuca (założyciel legendarnego włoskiego zespołu rocka progresywnego Le Orme), Mite Balduzzi z Gen Rosso, Giuseppe Dati (który komponuje dla włoskiej wokalistki Laury Pausini), Lorenzo Piscopo (który ma na koncie współpracę z wieloma włoskimi artystami jak Anna Oxa, Giorgia czy Articolo 31) oraz orkiestra pod batutą Dino Doniego.
Album ‘Wake Up!’ przynosi 24 stronicową książeczkę, w której znalazły się modlitwy, teksty oraz fragmenty przemówień Papieża w oryginalnym języku, jakim wygłaszał je Ojciec Święty, przełożone także na angielski i hiszpański. Jest także możliwość ściągnięcia tłumaczeń na język niemiecki, francuski, portugalski i polski.
Płytę zapowiada singiel ‘Wake Up! Go! Go! Forward!’, do którego powstały w sieci spontaniczne teledyski, które na YouTube i SoundCloud obejrzało i wysłuchało ponad milion osób.
Papież Franciszek uznawany jest za światowego przywódcę, przyciągający wzorzec moralny. Jego profil na Twitterze śledzą miliony, którzy proszą go o modlitwy i wstawiennictwo, ale także proszą go o reprezentowanie instytucji w celu zagwarantowania podstawowych praw jak zatrudnienie czy pokój.
Ten album może być postrzegany jako duchowy instrument dający wskazówki nie tylko każdemu chrześcijaninowi, ale także każdemu człowiekowi dobrej woli. Dzięki możliwości wysłuchania głosu Ojca Świętego, przesłanie tego albumu mocno trafia w serce słuchacza.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wake Up !
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Annuntio vobis gaudium magnum!
2. Salve Regina
3. Cuidar el Planeda
4. Por qué sufren los ninos
5. Non lasciatevi rubare la speranza!
6. La iglesia no puede ser una ONG!
7. Wake Up! Go! Go! Forward!
8. La fe es entera, no se licua!
9. Pace! Fratelli!
10. Santa famiglia di Nazareth
11. Fazei o que Ele vos disser!