Warmińsko-mazurskie. Podróżownik - mapa turystyczna Plastik w skali 1:250 000

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
13,50 zł 15,90 zł Oszczędzasz 2,40 zł

PODRÓŻOWNIK znakomicie łączy na mapie aktualne informacje drogowe z lokalizacją i opisem miejsc i obiektów zabytkowych, rekreacyjnych oraz ze wskazaniem najcenniejszych dóbr kultury i natury.

Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla turystów, którzy podróżują po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Zaznaczono na niej wiele obiektów sakralnych i świeckich ze szczególnym uwzględnieniem Pomników Historii i obiektów z list UNESCO, zwłaszcza dokumentujących wielowiekową obecność zakonu krzyżackiego.

Na odwrocie mapy znajdują się natomiast opisy wielu atrakcji zilustrowane zdjęciami. Wśród nich m.in. są takie obiekty zabytkowe jak zamki w Lidzbarku, Nidzicy czy Pasłęku, zespół zabytkowy we Fromborku tak mocno związany z Kopernikiem, schrony w Mamerkach czy wieża Bismarcka w Srokowie, porty w Mikołajkach czy w Rynie oraz wszystkie parki krajobrazowe: Brodnicki, Górznieńsko-Lidzbarski, Mazurski aspirujący do miana narodowego (!), Pojezierza Iławskiego, Puszczy Rominckiej, Welski, Wysoczyzny Elbląskiej, i Wzgórz Dylewskich. Naprawdę każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Warmińsko-mazurskie. Podróżownik - mapa turystyczna Plastik w skali 1:250 000
Twoja ocena
Ocena ogólna