Wędrówka

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
36,50 zł 39,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł
1. Gdy Wstaje Dzień
2. Ballada Niedawnego Hipisa
3. Krótka Piosenka O Odcinaniu
4. Zimowa Samba
5. Song For A Wounded Forest
6. Skowronki
7. Nocą Umówioną
8. Wędrówka
9. Zdań Najprostszych
10. Samba „Tancerka”
11. Jesienna Piosenka
12. My Rock, My Jazz, My Life
13. Po Prostu Jesień
14. Sen
15. Pastorałka
16. Kolęda Dla Artystów
17. A Gdy Roztańczy…
18. Eine Kleine Yachtmusic
19. Elegia
Na płycie „Wędrówka z muzyką Waldemara Leśniewskiego” większość tekstów piosenek i – wydaje się, także melodii – jest w klimacie studenckiej kultury z końca lat 70-tych: śpiewanej poezji, ballad i szant, ale te równo siedemdziesiąt minut muzyki wypełniają także rytmy samby i bossa novy, jest też trochę rocka i bluesa, nawet muzyki filmowej.

Muzykę napisał w całości Waldemar Leśniewski, warszawski prawnik z 25 – letnim stażem w zawodzie notariusza, który kilka lat temu odszedł z notariatu, aby między innymi w sposób już nieskrępowany czasem ani powagą urzędu rejenta zająć się realizacją swoich muzycznych pomysłów. Płyta zawiera 14 piosenek i 5 utworów instrumentalnych; w większości z nich autor muzyki bierze znaczący udział, a w nagraniach towarzyszą mu profesjonalni muzycy: przyjaciele lub dobrzy znajomi. W utworach odnajdujemy wiele pięknych, przebojowych melodii, zmian nastrojów i muzycznych klimatów, od radosnych i skocznych dźwięków, po tematy refleksyjne z kończącą płytę przejmującą „Elegią”. Całości dopełniają świetnie napisane, różnorodne, a w kilku przypadkach także bardzo ważne i ponadczasowe teksty. Do płyty została dołączona pięknie wydana, 44 - stronicowa książeczka, w której graficznym wyrazem „muzycznej wędrówki” autora jest motyw wędrówek ptaków. Hołdem autora dla osoby i twórczości Osipa Mandelsztama jest zamieszczenie obok zdjęć szeregu cytatów fragmentów wierszy tego poety we wspaniałych tłumaczeniach Marii Leśniewskiej i Stanisława Barańczaka.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wędrówka
Twoja ocena
Ocena ogólna