What Chaos Is Imaginary (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
109,50 zł 117,50 zł Oszczędzasz 8,00 zł

1. Lucy’s
2. Stale Device
3. Where You Sink
4. Hire
5. Pretty
6. Chemical Freeze
7. All Blacked Out
8. Lucky Joke
9. Minute In Your Mind
10. What Chaos is Imaginary
11. Hoax and the Shrine
12. Swamp and Bay
13. Josephs Dad
14.Roses
Girlpool to zespół pochodzący z Los Angeles i tworzony przez Harmony Tividad i Cleo Tucker. Ukazały się dwa kawałki z ich albumu. Pierwszym jest ‘Lucy's’, który Pitchfork nazwał “idealnym punktem zwrotnym dla ewolucji brzmienia Girlpool”, dodając: “grawitacji w głosie towarzyszy nowo wcielone zaufanie; Tucker wcześniej śpiewała niezobowiązująco, zaś teraz brzmi korzennie i pewnie”.“Ta piosenka reaguje na uporczywe emocje z przeszłego związku” - mówi o ‘Lucy’s’ Tucker. “Napisałam ‘Lucy’s’ kilka lat temu, by posortować warkotliwe myśli o nadziei, szaleństwie i miłości. Tekst piosenki odnosi się do momentu, gdy mój partner wymeldował się z naszego związku. Uspokajałam siebie, że chociaż nie jest obecny, a ja jestem, wszystko jest w porządku. Miałam nadzieję, że mój partner znajdzie rozwiązanie tych zmagań, które stłumiły zdolność do świadczenia tego rodzaju opieki i uwagi, której potrzebuję.”.

Drugim utworem jest ‘Where You Sink’, o którym The FADER napisał: “z każdym kolejnym słuchaniem staje się potężniejszy”. Z kolei NPR chwalił piosenkę mówiąc: “transformacja Girlpool zachwyca surowym brzmieniem w głęboki i niespodziewany sposób.”.


O ‘Where You Sink’ Tividad mówi: “eksploruje naszą obsesję na punkcie postaci i wyobrażeń, które tworzymy. Bada nasze naturalne pragnienie bycia kimś wyjątkowym dla kogoś innego. Napisałam to kiedy zorientowałam się, że patrzę na kogoś pod różnymi (emocjonalnymi) kątami. Zobaczyłam jego piękno w toksyczny, ale charyzmatyczny sposób. Jest o kochaniu kogoś, kogo naprawdę nie ma szansy poznać całkowicie, bo cały czas spędzony razem jest z dala od rzeczywistości. Bada trudność bycia blisko kogoś, kto sam chce być daleko od samego siebie.”.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: What Chaos Is Imaginary (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna