What Ifs & Maybes (Vinyl)

  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2023-06-16

2023-06-16 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 119,50 zł
„What Ifs & Maybes” to historia Toma Grennana, który jest zadowolony ze swojego życia. Historia artysty, który wie, że właśnie skończył pisać i nagrywać najlepszy i najodważniejszy album w swojej karierze. Historia tekściarza, którego celem jest podniesienie słuchaczy na duchu.

Trzeci album Toma to przede wszystkim zbiór piosenek, których źródłem energii jest jego wszechobecna radość. Ogarnia go ona na każdym kroku: w pracy, podczas zabawy, w domu. Tom wciąż pamięta, że tak naprawdę wszystko może się wydarzyć. Nazwa albumu „What Ifs & Maybes” nie jest przypadkowa. „Nigdy nie wiesz, co się wydarzy! Idź za głosem serca, nie słuchaj głowy. Czasem to, co nieznane, przynosi miłość, piękno i kolory. Nie bój się skoczyć w nieznane. To naprawdę ekscytujące!” – mówi sam artysta.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: What Ifs & Maybes (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.