When She Reigns (Fallen Isles, 3)

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,50 zł 48,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
“A fiercely imagined world!” —Mary E. Pearson, New York Times bestselling author of the Remnant Chronicles

From the New York Times bestselling co-author of My Plain Jane and My Lady Jane comes the final book in a smoldering fantasy trilogy about a girl who must embrace her latent power or lose the dragons she loves. Perfect for fans of Julie Kagawa and Kendare Blake. Now available in paperback.

The Great Abandonment has begun, and now dragons aren’t the only creatures facing extinction in the Fallen Isles.

As entire islands rise up from the sea, causing earthquakes, tidal waves, and utter devastation, Mira must use her growing connection with dragons to track a legendary treasure that could stop the destruction—the bones of the first dragon. But finding the treasure means traveling into the land of her greatest enemies.

What will it cost Mira to save the dragons, the people she loves, and the only home she’s ever known from total ruin? And what will be left of Mira once the final cataclysm is over?


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: When She Reigns (Fallen Isles, 3)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.