Whenever (2 Vinyl)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
100,50 zł 119,99 zł Oszczędzasz 19,49 zł

1. Bde Maka Ska
2. Push Play
3. Postal Lady
4. Love Each Other
5. Romance
6. Dearly Beloved (Feat. Musab and Muja Messiah)
1. The Hands of Time
2. Whenever (Feat. Gifted Gab, Murs and Haphduzn)
3. Lovely (Feat. Nikki Jean)
4. Son of Abyss
5. You're Gonna Go
6. The Ceiling
Przez 20 lat, Atmosphere próbowali pokazać, co znaczy, być człowiekiem napędzanym szaloną ciekawością. Mroczna produkcja Anta stanowiła idealny podkład dla wciąż rozwijających się tekstów Sluga. Podczas, gdy Slug ewoluował od rapowania o rzyganiu na tylnym siedzeniu auta, do apelu, by trzymać się za ręce podczas przechodzenia przez ulicę, Ant stał się mistrzem perkusyjnych loopów. Trzymając się z dala od mainstreamu, Atmosphere stali się jednymi z najlepszych kronikarzy Ameryki. Na "Whenever" duet wciąż zmaga się z tematem śmiertelności i potrzebą ochrony emocjonalnej energii, ale tym razem robi to z pewną dozą romantyzmu, który wynika z pozytywnego nastawiania Sluga do życia.

Czy to w migoczącym "Bde Maka Ska" z brzęczącymi gitarami czy pełnym niepokoju "Lovely", słychać, że Slug bezbłędnie dogaduje się z Antem. W wypełnionym ciepłą produkcją "Postal Lady" Slug opowiada o prostocie swego życia, podczas gdy "Romance" ze swymi zgrzytami przypomina czasy "God Loves Ugly". Harmonia między artystami ewidentnie osiągnęła nowy poziom. To nie jest rap oldschoolowy, ani anty-establishmentowy, ani sentymentalny. Nawet w najmroczniejszych momentach ("You’re Gonna Go"), "Whenever" to prawdziwa celebracja życia.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Whenever (2 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna