Wiara skazanych

  • -32%
  • nowość
  • Polecamy
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
27,23 zł 39,90 zł Oszczędzasz 12,67 zł

Wiara skazanych – druga część cyklu rozmów zatytułowanego „Wiara, Nadzieja i Miłość Skazanych” z osobami doświadczającymi kary pozbawienia wolności. Kup już dziś na stronie swiatksiazki.pl

Katarzyna Borowska, znana i ceniona coach i terapeutka, tym razem rozmawia z więźniami na temat wiary i jej roli w ich życiu. To cykl intymnych rozmów oraz świadectw osadzonych, którzy w wierze odnaleźli sens życia i którym wiara pomogła w przemianie i naprawieniu popełnionych błędów.
Autorka wybrała do tych rozmów skazanych, kryminalistów między innymi dlatego, że z Bogiem i wiarą wszystko, co po ludzku wydawać się może nielogiczne, staje się oczywiste. Osoby, które doświadczyły kary pozbawienia wolności, siłą rzeczy są wyrzucone na margines życia społecznego. To, z czym zmagają się oni i my, ludzie z wolności, to brak zaufania, że człowiek może się zmienić. Świadectwa, jakie zostały przedstawione w tej książce oraz rozmowy ze świadkami tych przemian, pokazują, że warto uwierzyć.


Po co iść do więzienia, szukać rozmówców właśnie tam?

Jak przekonuje autorka we wstępie: Poniekąd dlatego, że święty Paweł, którego słowa są inspiracją do cyklu „Wiara, Nadzieja i Miłość Skazanych”, był zabójcą, a został świętym. Jako Szaweł prześladował i zabijał chrześcijan. W pewnym momencie dotknął go Bóg. Szaweł zmienił swoje życie, pozostawiając wyjątkową spuściznę w postaci listów.
Autorka do rozmów zaprosiła również kapelanów, pracowników fundacji pomagającym osadzonym, bo poniekąd są oni świadkami niezwykłych i często zaskakujących duchowych przemian.


Katarzyna Borowska, coach, pedagog, nauczyciel

Ukończyła Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jest autorką literatury faktu i felietonów poświęconych relacjom oraz pierwszej części cyklu rozmów, Miłość skazanych.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wiara skazanych
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.