Wielka księga gier i zabaw. Poradnik jak aktywnie spędzać czas

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
26,00 zł 28,00 zł Oszczędzasz 2,00 zł
Drogi nauczycielu, rodzicu, wychowawco kolonijny! Czy pamiętasz zabawy z dzieciństwa? To, że przez myśl Ci przeszło wspomnienie dawnych czasów, znaczy, że pragniesz by Twoi uczniowie, Twoje dzieci, czy Twoi podopieczni wrócili do zdrowych i wspaniałych gier i zabaw. Jeszcze nie tak dawno gra w klasy czy zabawy ze sznurkami były typowymi formami aktywności dzieci w czasie wolnym. W dobie komputerów, smartfonów czy tabletów stare dobre zabawy poszły w zapomnienie a wielu dorosłych wspomina je z rozrzewnieniem.


Chcemy tą książką przypomnieć najciekawsze gry i zabawy dla dzieci jak i dla starszych czyli jak można aktywnie spędzać czas bez nowinek technicznych, a pamiętajmy, że podczas zabawy dzieci rozwijają się i emocjonalnie, i fizycznie. Nasz poradnik jest doskonałą pomocą dla nauczycieli, na zajęcia świetlicowe czy też dla organizatorów i opiekunów obozów i kolonii wakacyjnych.


Prezentujemy tu ponad 130 zabaw, które można szybko przeprowadzić w pomieszczeniach, na dworze i co najważniejsze nie wymagają specjalnych nakładów finansowych by je przygotować.


Z przyjemnością zobaczycie jak na przerwach, na podwórku dzieci integrują się bawiąc w zaprezentowane zabawy.


By ułatwić wyszukanie i przeprowadzenie gry, ułożone są one kategoriami i dokładnie opisane także zilustrowane. Zaznaczyliśmy również jakie pomoce należy przygotować by ją przeprowadzić i jaki jest poziom trudności danej zabawy. Wiele gier zostało opatrzone komentarzem do-świadczonego pedagoga co pomoże w dopasowaniu ich do zajęć lekcyjnych.


Tak więc niezależnie od pogody korzystaj z naszego poradnika, a docenisz jak wielką jest on pomocą w codziennej pracy.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wielka księga gier i zabaw. Poradnik jak aktywnie spędzać czas
Twoja ocena
Ocena ogólna