Opinie o Nas
  • -34%
  • nowość
  • Polecamy

Dostępność:

25,65 zł 39,00 zł Oszczędzasz 13,35 zł
Ostateczna zagadka życia, Wszechświata i wszystkiego wokół.

Hawking daje odpowiedzi, których nie zdołał znaleźć Einstein.Dzieło jednego z najwybitniejszych współczesnych naukowców i myślicieli, które stało się źródłem ogólnoświatowych kontrowersji, zarówno wśród wierzących, jak i ateistów. Stephen Hawking stwierdza bez cienia wątpliwości: „Wszechświata nie stworzył ani Bóg, ani istoty nadprzyrodzone. Wszechświat powstał w sposób spontaniczny w wyniku działania fundamentalnych praw grawitacji. Nie trzeba przywoływać Boga, aby opisać proces stworzenia”.

Wielki Projekt to zwięzły, napisany przystępnym językiem przewodnik po odkryciach, które na nowo kształtują poglądy na istotę życia i mogą podważyć podstawowe założenia wiary. To książka, która nie pozostawi nikogo obojętnym.„Nikt w sposób równie przystępny jak Hawking nie potrafi odpowiedzieć na trzy podstawowe pytania filozofii i nauki”.

„Publishers Weekly”„Książka fascynuje bogactwem prezentowanych idei. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć współczesną fizykę w całej jej złożoności”.

„Los Angeles Times”„Jeden z najwybitniejszych współczesnych astrofizyków otwiera nowy rozdział w sporze między nauką a religią”.

„Newsweek”

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wielki projekt