Wójcicki czyta Rothoffa Vol. 1

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 58,50 zł
„Wójcicki czyta Rothoffa vol.1” Audiobook – ewenement poetycko-muzyczny na szeroką skalę. Wydawnictwo absolutnie oryginalne. To trzydziestotrzyodcinkowa surrealistyczna podróż po przedziwnych rejonach ludzkiej samoświadomości. Opowieść przepełniona miłością, erotyką oraz drwiną z konsumpcyjnego społeczeństwa i jego "januszowości". Odpowiedzialny za całość, tu w roli lektora, znany z wielu płyt i publikacji, fotograf i muzyk, Jarek Wójcicki. Do zilustrowania wydawnictwa muzycznie, zaprosił dwudziestu artystów, dając im absolutną wolność w interpretacji utworów. Dochód ze sprzedaży wydawnictwa jest wsparciem dla Fundacji Światełko Nadziei dla Syrii, działającej na rzecz, będących w obozach na granicy syryjsko-tureckiej, dzieci i ich rodzin. Autorami muzyki są: Ela Sieradzińska, Agnieszka Kościńska, Patrycja Pato Młynek, Adam Wojdak, Tomek Stolarski, Robert Rogowski, Radek "Berger" Kielak, Marek Wojtachnia, Karol Piątkowski, Grzegorz Jarek, Eddy, Filip Kosmalla, Łukasz Spychała, Mariusz Roguski, Daniła Bułkin, Marcin Kosiorkiewicz, Marcin Gańko, Jarek Wrzosek, Elvis, Jarek Wójcicki, Rafał Gańko

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wójcicki czyta Rothoffa Vol. 1
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.