Opinie o Nas

Wojna nadejdzie jutro. Żołnierz legendarnego Kedywu AK ostrzega

  • -34%

Dostępność:

36,00 zł 54,90 zł Oszczędzasz 18,90 zł

Wszystko zaczyna się od kłamstwa. Polska i Europa zostały zniszczone przez kłamstwa. Teraz ten fałsz serwowany jest na nowo. Na potrzeby polityki niszczy się pamięć i prawdę i napina się strunę, która kiedyś może pęknąć w sposób niekontrolowany.


Stanisław Aronson ps. „Rysiek” - Żyd, który uciekł z transportu do Treblinki, walczył w szeregach AK, został ranny w powstaniu warszawskim. Żołnierz armii izraelskiej.


Jeden z ostatnich żyjących autorytetów w bezkompromisowej rozmowie pyta i oskarża:Dlaczego polskie państwo podziemne nie zrobiło nic dla swoich żydowskich obywateli?


Dlaczego tworzy się mit armii „żołnierzy wyklętych” ze szkodą dla wspaniałej tradycji AK?


Czym grozi umacnianie podziałów przez manipulowanie historią?Jednocześnie głęboko wierzy, że najważniejsze jest to, co nas łączy. Jeśli nie damy się zwieść alternatywnej historii opartej na kłamstwie, wciąż mamy szansę na Polskę, o którą walczył wraz z przyjaciółmi z AK - kraj ludzi wolnych, myślących i dobrych dla innych.


KSIĄŻKA, KTÓRA OTWORZY NAM OCZY


Emil Marat - dziennikarz, pisarz, Michał Wójcik - historyk, dziennikarz. Laureaci Nagrody Historycznej „Polityki”. Autorzy bestsellerowych Ptaków drapieżnych - historii Lucjana „Sępa” Wiśniewskiego, likwidatora z kontrwywiadu AK.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Więcej informacji
Data wydania 31 lip 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wojna nadejdzie jutro. Żołnierz legendarnego Kedywu AK ostrzega