World Of Echo

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,50 zł 70,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł
Dzięki współpracy Rough Trade i Audika Records w sprzedaży pojawiły się dwa albumy Arthura Russella: ‘World of Echo" i 'Iowa Dream'. Rough Trade rozszerzył swoją współpracę licencyjną z Audika Records z Portland, wytwórnią i domem dla muzycznego archiwum Arthura Russella.

Dostępne tylko w Ameryce Północnej tytuły Arthura z Audika są teraz także dostępne w Wielkiej Brytanii i Europie za pośrednictwem Rough Trade! Jako pierwsze zostały wydane 'World of Echo' i 'Iowa Dream'. ‘Calling Out of Context’ i ‘Instrumentals’ ukażą się na początku 2022 roku, a kolejne tytuły zostaną wydane w późniejszym czasie.

Rough Trade pierwotnie wydał 'World of Echo' w 1986 roku, w 2005 roku album został wznowiony i zremasterowany przez Audikę z uwzględnieniem wcześniej niepublikowanego materiału. ‘World of Echo’ to najbardziej niezwykłe dzieło Arthura, głęboko intymna i medytacyjna kolekcja zachwycającego piękna.

Celem Arthura Russella w tamtym czasie było osiągnięcie czegoś, co określił mianem "najbardziej żywej rzeczywistości rytmicznej", używając jedynie wiolonczeli, głosu i echa. ‘World of Echo’ stał się klasykiem, wpływając na nowe pokolenia muzyków i słuchaczy. "Kiedy rozpoczynaliśmy pracę z Arturem nie mieliśmy pojęcia, że okaże się on jednym z najważniejszych Artystów tego stulecia.

Wiedzieliśmy jednak, że jego gra na wiolonczeli, wspaniały śpiew i wrażliwość stapiająca współczesną klasykę z buddyjskim poczuciem przestrzeni w świecie, poruszyła nas do głębi. Jesteśmy dumni, że pomogliśmy wypchnąć tę łódź z brzegu". Geoff Travis - Rough Trade Records

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: World Of Echo
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.