Dostawa 0 zł do sieci księgarń

Bezpłatna wysyłka powyżej 149 zł

Gwarancja zadowolenia z zakupów

Tryb offline

Wstyd Jak nie pozwolić, żeby zatruwał nam życie. Jak nie pozwolić, żeby zatruwał nam życie (e-book)

Wydawca: Mando Inside
Data wydania: 20.03.2025
Formaty: epub mobi
EAN: 9788327742872
Opis

Opis

  • „Znowu się ośmieszasz”.
  • „Zawsze te same głupie błędy”.
  • „Fatalnie wyglądasz”.
  • „Wszyscy jakoś ułożyli sobie życie, a ty?”.
  • „Brak ci kreatywności”.

Czy mówisz tak czasem do siebie?

Wstyd nas piecze, pali i kłuje, ale nie musi tak być. Wstydzimy się, bo uważamy, że czegoś nam brakuje np. sukcesów, ekscytującego życia, luksusowego domu, egzotycznych wakacji. Wstydzimy się swoich słów, zachowania, wykonanych gestów, ale zdarza się, że wstydzimy się tego, czego nie zrobiliśmy: nie zapytaliśmy o coś, nie zareagowaliśmy odpowiednio. Wpadamy przez to w spiralę krzywdzących przekonań, że nie jesteśmy dość dobrzy, wystarczający.

Anna Dodziuk, znakomita terapeutka z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, w przystępny i zrozumiały sposób opisuje mechanizm wstydu. Pokazuje jego pozytywne i negatywne aspekty, analizuje źródła jego powstawania i wyjaśnia, jak wpływa on na różne obszary naszego życia.

Zawarte w książce ćwiczenia pomagają uświadomić sobie istnienie wstydu w różnych obszarach naszego życia. Prowadzą nas do lepszego zrozumienia samego siebie, oswojenia wstydu, a nawet jego osłabienia.

Pożegnaj wstyd i uwolnij się od bólu krzywdzących przekonań

Anna Dodziuk – psychoterapeutka, superwizor psychoterapii i treningu psychologicznego PTP, kieruje Pracownią Psychoterapii i Psychoedukacji „Prometea” przy Stowarzyszeniu Profilaktyki Problemowej PROFIPRO. Prowadzi treningi poświęcone poczuciu własnej wartości, problemom DDA, traumom dzieciństwa, trudnościom małżeńskim i partnerskim, lękowi przed śmiercią i żałobie, a także uzależnieniom. Napisała wiele książek na temat radzenia sobie z trudną codziennością, . Pokochać siebie.

Klasyka literatury psychologicznej

Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.

Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:

  • tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
  • smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
  • komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Recenzje

Recenzje

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

accessible