Wymowa samogłosek niderlandzkich przez osoby polskojęzyczne. Teoria, praktyka i dydaktyka

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,00 zł 40,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
Wymowa samogłosek sprawia osobom uczącym się języka niderlandzkiego wiele problemów, a zdiagnozowanie źródła nieprawidłowej artykulacji nie zawsze jest proste.

Czym trudności w wymowie są spowodowane i w jakim zakresie dotyczą niderlandzkich samogłosek? Do jakiego stopnia trudności wynikają z różnic między systemami samogłoskowymi języka niderlandzkiego i języka polskiego? Jakie dane ilościowe i jakościowe przynosi nam systematyczna analiza wymowy i praktyka dydaktyczna? Jakie są najczęstsze przyczyny powstawania błędów? Czy czynniki niezwiązane bezpośrednio z pracą aparatu mowy odgrywają tu rolę? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć autorka pracy, Zuzanna Czerwonka-Wajda, aby zaprezentować problem wymowy samogłosek niderlandzkich przez Polaków w sposób jak najbardziej kompleksowy. Podpowiada też, na jakie aspekty artykulacji samogłoskowej zwrócić uwagę w procesie dydaktycznym.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Wymowa samogłosek niderlandzkich przez osoby polskojęzyczne. Teoria, praktyka i dydaktyka
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.