Zadomowieni. O dzieciach uchodźczych, które zamieszkały w Polsce

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
46,00 zł Oszczędzasz 3,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 49,90 zł.

Książka "ZADOMOWIENI. O dzieciach uchodźczych, które zamieszkały w Polsce." to wzruszająca historia drogi, jaką musiała przebyć 4 dzieci: Nadzieja z Białorusi, Taras z Ukrainy, Zala z Afganistanu i Manu z Kamerunu, aby dotrzeć do Polski.

Codzienne życie naszych bohaterów płynie zgodnie z dziecięcą naturą, gdy nagła konieczność opuszczenia kraju pozbywa ich wszystkiego, co do tej pory było dla nich najważniejsze i co kochały - przyjaciół, rodziny i domu. Muszą uciekać z ojczyzny, przebyć długą i wyczerpującą drogę do Polski, nie wiedząc co je tam czeka.

Każda historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Przedstawia nieznany polskiemu czytelnikowi punkt widzenia dzieci, które musiały uciekać ze swoich domów pozostawiając za sobą całe życie.

Wyjątkowym atutem książki jest komentarz do lektury, który podpowiada dorosłym, jak rozmawiać z dziećmi na temat kryzysu uchodźczego. W prosty sposób tłumaczy kim jest uchodźca, jakie ma prawa i obowiązki, objaśnia kwestie prawne i organizacyjne.

Książka wydana pod patronatem Stowarzyszenia Interwencji Prawnej oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia im, Janusza Korczaka.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Zadomowieni. O dzieciach uchodźczych, które zamieszkały w Polsce
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.