Opinie o Nas

Zaskakujące wieści. Saga norweska Córka hycla. Tom 40 / Fotografia w oknie. Saga rodzinna Willa Morena. Tom 1

  • -14%

Dostępność:

9,50 zł 11,00 zł Oszczędzasz 1,50 zł

To poruszająca opowieść o dramatycznych losach 17-letniej Lucie, która mieszka w Manufakturze – przytułku i domu pracy przymusowej zarazem, gdzie rygor i kary cielesne są na porządku dziennym. Trudy życia w XVIII-wiecznym Bergen dają się znieść dzięki przyjaźni, pomocy życzliwych osób i pierwszym młodzieńczym porywom serca. Lucie spotyka też na swej drodze hycla Nestora, który przypomina jej utraconego w dzieciństwie ojca. Czy okaże się nim naprawdę?

Do tego tomu dodajemy jako prezent książkę z nowej serii - Willa Morena

Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa w stylu nadświdrzańskimi i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Okazuje się, że nikt nie znajdzie odpowiedzi na te pytania, dopóki nie zanurzy się w przeszłości.


Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.

Więcej informacji
Data wydania 22 sie 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zaskakujące wieści. Saga norweska Córka hycla. Tom 40 / Fotografia w oknie. Saga rodzinna Willa Morena. Tom 1