Zawsze jest jakieś dziś. Zapiski i dopiski. Disney

  • -25%
  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
33,74 zł 44,99 zł Oszczędzasz 11,25 zł

Kubuś Puchatek uczy uważności małych i dużych. Książka „Zapiski i dopiski” to niezbędnik wszystkich tych, którzy pragną pamiętać o Ważnych Rzeczach, a sprawia im to pewną trudność. Kliknij i kup ją na stronie księgarni internetowej Świat Książki już teraz.


W środku jest miejsce na notatki każdego dnia – zapisywanie Ważnych Rzeczy, żeby nikomu nie umknęły – urodzin, imienin, rocznic, adresów, myśli


Znajdziemy tutaj fragmenty z książki „Spacer po Lesie. Kubusiowe lekcje uważności” (Wydawnictwo Olesiejuk, Warszawa) oraz cytaty z „Małej księgi mądrości Kubusia (Wydawnictwo Egmont, Warszawa).
„Zapiski i dopiski” można czytać jak książkę, można też dopisywać tam własne Ważne Rzeczy i zapisywać Ważne Myśli i równie Ważne Wydarzenia, wszystko, co nam w duszy gra i wszystko, co domaga się zrobienia – jest miejsce na krótkie zapiski i obszerniejsze notatki. Można wraz z Kubusiem stworzyć listę rzeczy, które koniecznie musimy znaleźć, i uzupełniać myśli mieszkańców Stumilowego Lasu oraz tworzyć własne. Znajdziemy tu wszystkie miesiące, a w każdym dużo miejsca, żeby to wszystko zmieścić. Można czytać na wyrywki, zależnie od nastroju. Grudzień w marcu albo sierpień w styczniu. To książka-notatnik użyteczna w każdym roku, parzystym i nieparzystym. Podnosząca na duchu i inspirująca, pełna myśli krzepiące i rozweselających. Może – jak Kłapouchy – powinniśmy „częściej wychodzić. Więcej się udzielać”. Kubuś przypomina nam o tym, co w życiu ważne – o życzliwości, o potrzebie ruchu, o uważności, o powodach do radości, a także o tym, że warto codziennie wstawać z uśmiechem na ustach.


Twój poranek, sposób, w jaki rozpoczynasz dzień, nadaje ton i rytm całej jego reszcie – przypomina Miś o Bardzo Małym Rozumku


Dla fanów Kubusia Puchatka nakładem Wydawnictwa Olesiejuk ukazały się książki dla młodszych i starszych:
Kubuś i Przyjaciele. Moje opowieści
Kubuś i Przyjaciele. Ulubione historie
Kubuś i Przyjaciele. 12 opowiastek ze Stumilowego Lasu
Kubuś i Przyjaciele. Kubusiowy pamiętnik i inne opowieści
Kubuś i Przyjaciele. Moja bajkowa dobranocka. Szukamy Krzysia!
Kubuś i Przyjaciele. Moje pierwsze bajki o Kubusiu
Kubuś i Przyjaciele. Weźmy się za ręce, Rymowanka układanka
Kubuś i Przyjaciele. Wielka Księga Maleństwa
Spacer po lesie. Kubusiowe historie uważności
Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Zawsze jest jakieś dziś. Zapiski i dopiski. Disney
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.