Zdrowie kryje się w jelitach. Odbudowa mikorbiomu i utrata wagi w 4 tygodnie

  • -30%
  • Zapowiedź
 

Dostępny od:

2022-10-12

2022-10-12 – to znaczy, że dany tytuł jest zapowiedzią lub jest planowany jego dodruk i jeszcze nie pojawił się w sprzedaży, ale możemy już przyjmować na niego zamówienia. W informacji o produkcie podajemy zaplanowaną przez wydawcę datę premiery / dodruku. Przy wyliczaniu terminu realizacji zamówienia zawierającego zapowiedzi / dodruki, musisz zatem brać pod uwagę zaplanowaną datę pojawienia się produktu na rynku + czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu od dostawcy + czas dostawy.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
31,43 zł 44,90 zł Oszczędzasz 13,47 zł

Bestsellerowy autor książek o szkodliwym wpływie pszenicy na nasze zdrowie tym razem zwraca uwagę na ogromną rolę, jaką w organizmie człowieka odrywają jelita oraz znajdujące się w nich bakterie. Już dziś kup książkę na stronie księgarni Świata Książki i dowiedz się, jak zadbać o jelita – prawdziwe źródło zdrowia.


PRZYWRÓĆ RÓWNOWAGĘ SWOJEGO ORGANIZMU


Współczesne nawyki żywieniowe, wątpliwa jakość dostępnych produktów spożywczych oraz prowadzenie niezdrowego trybu życia sprawiły, że niektóre korzystne dla nas drobnoustroje zaczęły znikać z naszych jelit. Ich miejsce zajęły szkodliwe bakterie, mające destrukcyjny wpływ na naszą formę, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. W efekcie wielu z nas całkowicie nie panuje nad swoją wagą, nastrojem czy samopoczuciem. Mamy do czynienia z SIBO – zespołem rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego – cichą i głęboką epidemią, która dotyka coraz więcej osób i jest odpowiedzialna za liczne choroby.

Ten poradnik wyjaśnia, jak pozbyć się z organizmu niepożądanych bakterii i przywrócić te, które mają na nas dobry wpływ. Zastosowanie planu diety opracowanego przez autora pozwoli zapomnieć o uciążliwych dolegliwościach. Zacznij znów cieszyć się zdrowiem!


DR WILLIAM DAVIS


Jest znanym kardiologiem, który w swojej działalności kładzie ogromny nacisk na profilaktykę. Ukończył Szkołę Medyczną Uniwersytetu St. Louis. Odbył liczne szkolenia, m.in. z zakresu chorób wewnętrznych, chorób układu krążenia oraz angioplastyki. Mieszka w Milwaukee w stanie Wisconsin.

Autor książek takich jak: Dieta bez pszenicy (nr 1 na liście bestsellerów „New York Timesa”), Dieta bez pszenicy w 30 minut (lub mniej), Kuchnia bez pszenicy czy Detoks zbożowy w 10 dni.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Zdrowie kryje się w jelitach. Odbudowa mikorbiomu i utrata wagi w 4 tygodnie
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.