Opinie o Nas

Zwierzaki podróżniczki Gosi. Polska doktor Dolittle

Dostępność:

29,00 zł 34,90 zł Oszczędzasz 5,90 zł

"Ta książka, kochani, jest zaproszeniem do mojego świata. Świata pełnego niezwykłych stworzeń, które pozwoliły mi zbliżyć się do siebie na przekór własnym zwyczajom i dzikiej naturze" - Małgorzata Zdziechowska, autorka

Polska dr Dolittle, zaklinaczka zwierząt - takie słowa można usłyszeć o autorce, która w tej wyjątkowej książce dzieli się z czytelnikami swoimi podróżami, spotkaniami z dziką przyrodą i niezwykłym darem, który posiada - rozumieniem zwierząt.

W książce oprócz pełnych pasji opowieści i fantastycznych fotografii czytelnicy znajdą wiele faktów i ciekawostek z życia dzikich zwierząt, odwiedzą niezwykłe miejsca i poznają zasady wolontariatu.

Zapraszamy do lektury!

MAŁGORZATA ZDZIECHOWSKA - dziennikarka, podróżniczka, blogerka. Kocha zwierzęta. Od kilku lat jest zaangażowana w ochronę zagrożonych gatunków zwierząt. Dwa razy w roku odbywa wolontariaty i pisze o tym bloga "Świat oczami Gośki". Jej teksty o podróżach i wolontariacie ukazały się mi.in. na stronach "National Geographic", "Traveler", Onecie, biznes.pl. O jej pasji i podróżach rozpisują się m.in. "Daily Mail", China Daily", Onet, Cas. Gościła w wielu programach telewizyjnych, np. w japońskiej telewizji NHK, "Dzień Dobry TVN" czy "Pytaniu na śniadaniu", oraz licznych audycjach radiowych.


Więcej informacji
Data wydania 6 kwi 2016
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zwierzaki podróżniczki Gosi. Polska doktor Dolittle